Способи доставки

  • Нова Пошта  Товари післяплатою відправляються понад суми 400 грн. Вудилиша з довжиною більше 120 см відправляються тільки на вантажні відділення, відділення до 30 кг приймають товари з довжиною до 120 см включно. Всі замовлення надсилаються тільки після підтвердження по телефону. Без підтвердження замовлення надсилаються за передоплатою вартість доставки плюс упаковка.
  • Доставка кур'єром
  • Укрпошта   Відправляємо укрпоштою тільки за умови 100% передоплати. Товари довжиною більше 70 см доставка збільшується в кілька разів, за рахунок габаритного вантажу. Всі вудилище і товари довжиною більше 70 см мають вартість доставки більше 100 грн, тому враховуйте це під час оформлення замовлення.

 

Післяплата

Товари післяплатою відправляються понад суми 400 грн. Товари вартістю менше 300 грн відправляються тільки по передоплаті 100%. Удилиша з довжиною більше 120 см відправляються тільки на вантажні відділення, відділення до 30 кг приймають товари з довжиною до 120 см включно.

Способи оплати

  • Оплата за реквізитами Розрахунковий Рахунок ФОП
  • Післяплата "Нова Пошта"Товари післяплатою відправляються понад суми 400 грн. Товари вартістю менше 400 грн відправляються тільки по передоплаті 100%. Удилиша з довжиною більше 120 см відправляються тільки на вантажні відділення, відділення до 30 кг приймають товари з довжиною до 120 см включно.