<
Графік роботи:

Понеділок-Четвер: 10:00–18:00

П'ятниця: Вихідний

Субота: 10,00-18,00

Неділя: 10:00–15:00

 

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
Укр

Волосіні шнури у магазині Crocodila

Відмінність наших риболовних матеріалів - у кожній деталі, створеній для вас.

Флюорокарбон - Невидимий Ловець. Коефіцієнт преломлення світла у флюорокарбоні - 1,52, що помітно вище, ніж коефіцієнт преломлення світла у воді. Це робить нашу леску набагато менш помітною для риби, забезпечуючи вам перевагу в світі риболовства. Наші флюорокарбонові повідки і лески ідеальні для ловлі обережних хижаків, оскільки вони володіють ідеальним балансом прозорості та міцності.

Плетений Шнур - Миттєва Реакція. Наш плетений шнур - це майстерність миттєвої реакції. З практично нульовим розтягуванням він передає кожен рух та ривок безпосередньо на ваше вудлище і котушку. Жодних втрат енергії, жодних затримок - лише миттєва передача команди. І це не просто шнур, це ваша довіра в кожному метрі.

Леска - Амортизатор Сили. Наші лески - це мистецтво амортизації. Здатні ефективно поглиблювати найрізкіші ривки великої риби, вони швидко підкорюють добичу, оберігаючи ваш снастя від зайвих перевантажень. Це не просто леска, це ваш спокійний контроль в найнапруженіших моментах риболовлі.

У кожному продукті від Crocodila - це не просто риболовні матеріали. Це ваш надійний союзник в кожному забросі, в кожному кидку, в кожному плеску води. Візьміть краще для своєї риболовлі, візьміть Crocodila.

Вгору