<
Графік роботи:

Понеділок-Четвер: 10:00–18:00

П'ятниця: Вихідний

Субота: 10,00-18,00

Неділя: 10:00–15:00

 

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
Укр

Бомбарди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Цей захопливий стиль риболовлі, відомий як сбирулино-бомбарда, є одним з найінноваційніших напрямків, що з'явився у XX столітті завдяки спортивній команді "Team Daiwa" в Італії. Спочатку призначений для лову форелі, цей метод швидко завоював популярність і став улюбленим для різноманітних видів риболовлі. В Україні його відомо як "бомбарда", хоча італійські винахідники використовують обидва терміни як повні синоніми.

Сбирулино-бомбарда стала добре відомою українським рибалкам всього лише десять років тому. Вона стала справжнім трендом в Італії та Німеччині, але в Україні цей стиль риболовлі лише починає завойовувати серця рибалок.

За допомогою сбирулино-бомбарди можна ловити практично будь-яку рибу. Навіть на відстані 50 метрів можна кинути кульку з хлібного борошна. Однак основна увага приділяється обережним лососевим рибам, таким як форель та харіус, а також більш розповсюдженим видам, таким як голавль та жерех, у середніх широтах.

Гра приманки - ключовий момент. Різноманіття рухів, від швидкої гри до повільної, провокує рибу до покльовки. Характер руху приманки при ритмічному веденні з паузами залежить від того, де розташована навантаження на бомбарді. Якщо вантаж розташований посередині, і бомбарда падає горизонтально, приманка буде рухатися хвилясто. Коли вантаж знаходиться на кінці бомбарди, приманка буде здійснювати більш швидкі рухи вгору і вниз. Таким чином, в першому випадку приманка рухається спокійно і рівномірно, а в другому - неспокійно і стрибко.

Вгору