Кількість
|
Вартість
|
||
|
кладні стільці для риболовлі, та інші варіанти меблів, що використовуються при риболовлі, роблять процес набагато комфортнішим. Довго сидіти на тому ж перевернутому відрі можна, хіба що вибравшись на годину-другу на якийсь невеликий сільський ставок, а той самий фідерний лов, або карпфішинг, які іноді мають на увазі виїзд на кілька днів, пред'являють до меблів особливі вимоги в плані комфорту.
Оптимальним варіантом можна вважати рибальські крісла зі спинкою та жорсткими підлокітниками, а також фідерні платформи. Обидва варіанти поєднують комфорт та можливість використання навісного обладнання.
Вимоги до рибальських платформ, стільців та крісел
- Цікаві рибні місця часто розташовані у важкодоступних і віддалених від цивілізації регіонах. Це суттєво ускладнює процес транспортування спорядження до точки лову, накладає на спорядження певні додаткові вимоги.
- У межах міста відсутність транспортного засобу теж змушує більш ретельно підходити до вибору снастей та додаткового обладнання, зупиняючи вибір насамперед на максимально легких та компактних у транспортувальному стані варіантах. Зазвичай від рибальських стільців, крісел та платформ потрібно:
- Достатня міцність. Туристичні та рибальські меблі повинні мати достатній запас міцності для того, щоб не зламатися під вагою рибалки, а також додаткового обважування, якого, особливо у фідері, може бути чимало. У момент закидання навантаження може зростати багаторазово, тому бажано, щоб меблі мали певний запас міцності.
- Стійкість. Берег у місці лову дуже рідко виявляється зручним для встановлення будь-яких крісел або стільців. Найчастіше рельєф вкрай нерівний, ґрунт кам'янистий або глинистий, а в межах міста нерідке явище – бетонні плити, що йдуть у воду під певним кутом. Тому стійкість рибальських меблів на різноманітних нерівних поверхнях – фактор украй важливий. Найкраще фіксуються на складному рельєфі крісла та платформи, у яких довжина кожної з ніжок регулюється незалежно – таке крісло можна встановити майже в будь-якому місці.
- Якомога більша компактність у транспортувальному положенні. Місце в багажнику автомобіля не безмежне, а якщо немає власного транспортного засобу і добиратися до точки лову доводиться громадським транспортом, то цей параметр набуває ще більшої значущості. Власне, навіть за наявності автомобіля до місця лову нерідко доводиться йти пішки, причому іноді відстань доводиться долати цілком серйозне.
- Якомога менша маса. Цей параметр погано поєднується з вимогами якомога більшої міцності, тому що єдиний вихід – використання легших матеріалів, що часом виходить саме на шкоду характеристикам міцності, проте компромісні варіанти все ж таки можна відшукати.
- Надійність конструкції. Різноманітність різних шарнірів та інших варіантів рухомих з'єднань у ряді випадків негативно позначається на надійності. По можливості варто вибирати якомога простіші варіанти.