<
Графік роботи:

Понеділок-Четвер: 10:00–18:00

П'ятниця: Вихідний

Субота: 10,00-18,00

Неділя: 10:00–15:00

 

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
Укр

Рибальські аксесуари магазин Crocodila

Ласкаво просимо в захопливий світ риболовлі з Crocodila - вашим надійним провідником в світі риболовних пригод! У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо широкий асортимент високоякісних товарів, щоб зробити вашу риболовлю максимально успішною та задоволеною.

  • Кукан, багор, ліпгріп: Озбройтеся кращими інструментами для успішної риболовлі. Наші кукани, багори та ліпгріпи забезпечать зручність та ефективність при зберіганні та зважуванні вашого улову.

  • Засоби для доставки прикормки: Доставте воді неповторний аромат та смак за допомогою наших засобів для доставки прикормки. Забезпечте рибі неперевершене запрошення на ваше місце ловлі.

  • Монтажі готові, Грузила, Годівниці: Вибирайте з нашого різноманітного асортименту монтажів, грузил та кормушок. У нас є все необхідне для налаштування вашого снасті під будь-які умови риболовлі.

  • Поплавки, Гачки: Знайдіть ідеальні поплавки та крючки для вашого стилю риболовства. Чудова якість і різноманіття форм і розмірів гарантують успішний улов.

  • Все для монтажу оснащення: У нас є все, що вам потрібно для створення та налаштування оснастки. Високоякісні стопори, вертлюги, застібки та розхідні матеріали - ваш надійний асистент на кожній риболовлі.

  • ПВА матеріали, Готові поводки, Джиг-головки: Інноваційні ПВА матеріали, готові поводки та джиг-головки представлені в нашому асортименті для тих, хто прагне до нових риболовних висот.

  • Бомбарди, Інструменти, Підсаки: Вибирайте бомбарди, інструменти та підсаки високої якості для комфортної та ефективної риболовлі. Наші товари - гарантія вашого успіху на воді.

  • Садки, Механічні сигналізатори клювання, Електронні сигналізатори клювання: Забезпечте собі надійність садок, механічні та електронні сигналізатори клювання. З Crocodila ви не пропустите жодного важливого моменту.

  • Сигналізатори клювання, Набори сигналізаторів клювання: Виберіть відповідні сигналізатори поклевки та набори для максимального контролю над процесом лову.

  • Бубонці, дзвіночки та світлячки, Треноги, Род Под: Додайте трошки гадійності з бубонцями та дзвіночками, забезпечте стабільність з треногами та род подами. Crocodila - ваш шлях до повноцінного риболовного досвіду.

У нашому магазині представлені лише перевірені бренди, гарантуючи надійність і ефективність кожного товару. Приєднуйтеся до спільноти успішних рибалок з Crocodila!

Вгору